Podnikání

Dejte o sobě vědět celému světu!

Informace hýbou světem a nejvíce informací najdeme bezpochyby na internetu. Právě tam lidé nejčastěji hledají informace o politických, kulturních či společenských událostech, ale také o výrobcích a službách. A pokud podnikáte v oblasti služeb nebo obchodujete s produkty, je právě internet tím místem, kde by neměla chybět Vaše reklama. Nemusí se však jednat „jen“ o nějaké bannery, které jsou leckdy umístěny tak (ne)šikovně, že Vašemu potencionálnímu zákazníkovi spíše překážejí, nebo si ho pro změnu ani nevšimne.

Pokud chcete mít jistotu, že Vaši budoucí zákazníci Vás jen tak nepřehlédnou, je ideálním řešením PlaCla.cz. Jedná se o internetovou službu, která spojuje inzerenty s blogery, kteří napíšou články podle zadání inzerenta a umístí je na své blogy. Tyto články budou obsahovat nejen informace o Vaší firmě, ale také zpětné odkazy na Vaše webové stránky.

Vše začíná tím, že se do systému služby PlaCla.cz zaregistrujete jako inzerent. Poté si dobijete kredit, ze kterého budete platit blogerům Vámi objednané články. V případě, že by jste tento kredit nevyčerpali a chtěli by jste spolupráci se službou PlaCla.cz ukončit, bude Vám zbytek kreditu samozřejmě poslán na bankovní účet. A nyní se dostáváme k tomu nejpodstatnějšímu – zadávání poptávky po článku. Tady totiž přichází Vaše chvíle a můžete si naporoučet prakticky cokoliv. Sami si zvolíte téma a velikost článku, fotky, klíčová slova (z těch budou vytvořeny zpětné odkazy na Vaše webové stránky) a webové stránky, na které mají vést zpětné odkazy. Nezapomínejte uvést, zda máte zájem o neutrální články nebo přímo o PR články. A na co rozhodně nesmíte zapomenout, je cena, kterou jste ochotni za článek zaplatit.

Po vytvoření poptávky se Vám začnou nabízet blogeři se svými blogy. Vy si vyberete ten blog, který se týká Vašeho tématu, a který se Vám líbí. Vybraný bloger napíše článek podle Vašeho zadání a pošle Vám ho ke kontrole. Jestliže budete se článkem spokojeni, provedete akceptaci článku. V případě, že nebudete stoprocentně spokojeni, bloger je povinen článek přepracovat do podoby, která Vám bude vyhovovat. Teprve potom blogerovi zaplatíte! Znáte snad jednodušší a rychlejší druh reklamy?